13/02/2024 – WTOREK

BIATHLON | BIEGI NARCIARSKIE | HOKEJ NA LODZIE | HOKEJ NA TRAWIE | JEŹDZIECTWO | KOSZYKÓWKA | PIŁKA RĘCZNA | PIŁKA WODNA | PŁYWANIE | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | SIATKÓWKA | SKOKI DO WODY | SNOOKER | SURFING | TENIS | TENIS STOŁOWY


BIATHLON

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA – NOWE MIASTO NA MORAWACH 2024

17:10 – BIEG INDYWIDUALNY NA 15 KM KOBIET
📺 TVP Sport 🎙 Piotr Sobczyński, Sebastian Krystek


BIEGI NARCIARSKIE

PUCHAR ŚWIATA W CANMORE

16:55 – KWALIFIKACJE SPRINTU STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN
📺 Eurosport Extra 🎙 angielski

19:15 – FINAŁY SPRINTU STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN
📺 Eurosport 1, Metro TV 🎙 Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora


HOKEJ NA LODZIE

NHL

01:05 (po/wt)NEW YORK RANGERS – CALGARY FLAMES
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)NEW JERSEY DEVILS – SEATTLE KRAKEN
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)PHILADEPHIA FLYERS – ARIZONA COYOTES
📺 Viaplay 🎙 angielski

04:05 (po/wt)VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MINNESOTA WILD
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)BOSTON BRUINS – TAMPA BAY LIGHTNING
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)TORONTO MAPLE LEAFS – ST. LOUIS BLUES
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)OTTAWA SENATORS – COLUMBUS BLUE JACKETS
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)MONTREAL CANADIENS – ANAHEIM DUCKS
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)BUFFALO SABRES – LOS ANGELES KINGS
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)WASHINGTON CAPITALS – COLORADO AVALANCHE
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:35 (po/wt)NEW YORK ISLANDERS – SEATTLE KRAKEN
📺 Viaplay 🎙 angielski

02:05 (po/wt)NASHVILLE PREDATORS – NEW JERSEY DEVILS
📺 Viaplay 🎙 angielski

02:05 (po/wt)DALLAS STARS – CAROLINA HURRICANES
📺 Viaplay 🎙 angielski

02:35 (po/wt)CHICAGO BLACKHAWKS – VANCOUVER CANUCKS
📺 Viaplay 🎙 angielski

03:05 (po/wt)EDMONTON OILERS – DETROIT RED WINGS
📺 Viaplay 🎙 angielski


SHL

15:10 – SKELLEFTEÅ AIK – LEKSANDS IF
📺 Viaplay 🎙 angielski


HOKEJ NA TRAWIE

FIH PRO LEAGUE MĘŻCZYZN

13:00 – IRLANDIA – AUSTRALIA
📺 Watch.Hockey🎙 angielski

15:00 – HISZPANIA – HOLANDIA
📺 Watch.Hockey 🎙 angielski


JEŹDZIECTWO


KOSZYKÓWKA

NBA

01:00 (po/wt)INDIANA PACERS – CHARLOTTE HORNETS
📺 NBA League Pass

01:00 (po/wt)PHILADELPHIA 76ERS – CLEVELAND CAVALIERS
📺 NBA League Pass

01:30 (po/wt)CHICAGO BULLS – ATLANTA HAWKS
📺 NBA League Pass

01:30 (po/wt)SAN ANTONIO SPURS – TORONTO RAPTORS
📺 NBA League Pass

02:00 (po/wt)NEW YORK KNICKS – HOUSTON ROCKETS
📺 NBA League Pass

02:00 (po/wt)NEW ORLEANS PELICANS – MEMPHIS GRIZZLIES
📺 NBA League Pass

02:00 (po/wt)DENVER NUGGETS – MILWAUKEE BUCKS
📺 NBA League Pass

02:30 (po/wt)WASHINGTON WIZARDS – DALLAS MAVERICKS
📺 NBA League Pass

03:00 (po/wt)GOLDEN STATE WARRIORS – UTAH JAZZ
📺 NBA League Pass

04:30 (po/wt)MINNESOTA TIMBERWOLVES – LOS ANGELES CLIPPERS
📺 NBA League Pass

01:30 (wt/sr)BROOKLYN NETS – BOSTON CELTICS
📺 NBA League Pass

01:30 (wt/sr)ORLANDO MAGIC – OKLAHOMA CITY THUNDER
📺 NBA League Pass

02:00 (wt/sr)MILWAUKEE BUCKS – MIAMI HEAT
📺 NBA League Pass

04:00 (wt/sr)PHOENIX SUNS – SACRAMENTO KINGS
📺 NBA League Pass

04:00 (wt/sr)PORTLAND TRAIL BLAZERS – MINNESOTA TIMBERWOLVES
📺 NBA League Pass

04:30 (wt/sr)LOS ANGELES LAKERS – DETROIT PISTONS
📺 NBA League Pass


2. LIGA MĘŻCZYZN

20:00 – LUBLINIANKA KUL BASKETBALL – BANK SPÓŁDZIELCZY MIŃSK MAZOWIECKI
📺 Polski Związek Koszykówki (Youtube)


PIŁKA RĘCZNA

LIGA EUROPEJSKA MĘŻCZYZN EHF

18:40 – TSV HANNOVER-BURGDORF – HBC NANTES
📺 Eurosport Extra

18:45 – CSM CONSTANȚA – FÜCHSE BERLIN
📺 EHF TV

18:45 – SKJERN HÅNDBOLD – RK GORENJE VELENJE
📺 EHF TV

18:45 – KADETTEN SCHAFFHAUSEN – RK VOJVODINA
📺 EHF TV

20:40 – GÓRNIK ZABRZE – RHEIN-NECKAR LÖWEN
📺 Eurosport 1 🎙 Piotr Karpiński

20:45 – RK NEXE – IK SÄVEHOF
📺 EHF TV

20:45 – SG FLENSBURG-HANDEWITT – BJERRINGBRO-SILKEBORG
📺 EHF TV

20:45 – SPORTING CP – CS DINAMO BUKARESZT
📺 EHF TV


ORLEN SUPERLIGA KOBIET

18:00 – MKS URBIS GNIEZNO – GALICZANKA LWÓW
📺 Emocje.tv


LIGA CENTRALNA MĘŻCZYZN

19:00 – SMS ZPRP I KIELCE – KPR PADWA ZAMOŚĆ
📺 TVCOM.PL


PIŁKA WODNA

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN

06:50 – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI – KAZACHSTAN
📺 Eurovisionsports.tv

08:20 – BRAZYLIA – JAPONIA
📺 Eurovisionsports.tv

09:50 – CHINY – RUMUNIA
📺 Eurovisionsports.tv

11:20 – AUSTRALIA – STANY ZJEDNOCZONE
📺 Eurovisionsports.tv

13:50 – HISZPANIA – CZARNOGÓRA
📺 Eurovisionsports.tv

15:20 – GRECJA – WŁOCHY
📺 Eurovisionsports.tv

16:50 – SERBIA – CHORWACJA
📺 Eurovisionsports.tv

18:20 – WĘGRY – FRANCJA
📺 Eurovisionsports.tv


PŁYWANIE

MISTRZOSTWA ŚWIATA

07:20 – DZIEŃ 3. – SESJA PORANNA
📺 Eurovisionsports.tv 🎙 angielski, niemiecki, francuski

16:50 – DZIEŃ 3. – SESJA POPOŁUDNIOWA
📺 Eurovisionsports.tv 🎙 angielski, niemiecki


PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

MISTRZOSTWA EUROPY

14:15 – DZIEŃ 2. – 55 KG KOBIET I 61 KG MĘŻCYZN
📺 Olympic Channel 🎙 angielski


SIATKÓWKA

TAURON PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN – ĆWIERĆFINAŁY

17:30 – CUK ANIOŁY TORUŃ – PROJEKT WARSZAWA
📺 Polsat Sport 🎙️ Adam Romański, Wojciech Drzyzga 

20:30 – ASSECO RESOVIA RZESZÓW – BOGDANKA LUK LUBLIN
📺 Polsat Sport 🎙️ Marek Magiera, Jakub Bednaruk 


SKOKI DO WODY

MISTRZOSTWA ŚWIATA

08:50 – HIGH DIVING KOBIET – RUNDA 1. I 2.
📺 Eurovisionsports.tv 🎙 angielski

11:50 – HIGH DIVING MĘŻCZYZN – RUNDA 1. I 2.
📺 Eurovisionsports.tv 🎙 angielski


SNOOKER

HOME NATIONS SERIES – WELSH OPEN – 2. RUNDA

10:30 – XIAO GUODONG – BARRY HAWKINS
📺 Eurosport Extra

10:30 – ROBERT MILKINS – ALLAN TAYLOR
📺 Eurosport Extra

10:30 – ALEXANDER URSENBACHER – LIAM DAVIES
📺 Eurosport Extra

10:30 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra

13:30 – LAM SANDERSON – ???
📺 Eurosport 1 🎙 Rafał Jewtuch, Michał Ebert

13:30 – GARY WILSON – IULIAN BOIKO
📺 Eurosport Extra

13:30 – DING JUNHUI – ROBBIE WILLIAMS
📺 Eurosport Extra

15:30 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra 🎙 Rafał Jewtuch, Michał Ebert

15:30 – DAVID GILBERT – OLIVER LINES
📺 Eurosport Extra

15:30 – MATTHEW STEVENS – RICKY WALDEN
📺 Eurosport Extra

15:30 – BARRY PINCHES – DANIEL WELLS
📺 Eurosport Extra

20:00 – SI JIAHUI – ANDREW PAGETT
📺 Eurosport Extra 🎙 Przemysław Kruk, Jarosław Kowalski

20:00 – ??? – JOHN HIGGINS
📺 Eurosport Extra

20:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra

20:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra

22:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra 🎙 Przemysław Kruk, Jarosław Kowalski

22:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra

22:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra

22:00 – ??? – ???
📺 Eurosport Extra


SURFING

WORLD SURF LEAGUE

19:00 – SUNSET BEACH – DZIEŃ 2.
📺 Eurosport Extra 🎙 angielski


TENIS

WTA 1000 – QATAR TOTALENERGIES OPEN – 1. RUNDA SINGLA

12:00 – ??? – ???
📺 Canal+ Online
📺 WTA TV

13:30 – ??? – ???
📺 Canal+ Sport
📺 WTA TV

15:30 – ??? – ???
📺 Canal+ Sport
📺 WTA TV

17:30 – ??? – ???
📺 Canal+ Sport
📺 WTA TV

19:30 – ??? – ???
📺 Canal+ Online
📺 WTA TV


ATP 500 – ABN AMRO OPEN – 1. RUNDA

11:00 – BORNA ĆORIĆ – ALEXANDER BUBLIK
📺 Polsat Sport

13:00 – ZHIZHEN ZHANG – ALEKSANDR SZEWCZENKO
📺 Polsat Sport

15:00 – ALEX DE MINAUR – SEBASTIAN KORDA
📺 Polsat Sport News

19:30 – ZIZOU BERGS – ANDRIEJ RUBLOW
📺 Polsat Sport News

21:00 – HUBERT HURKACZ – JIŘÍ LEHEČKA
📺 Polsat Sport Extra


TENIS STOŁOWY

WTT YOUTH CONTENDER – VILA REAL

10:20 – HARMONOGRAM
10:20 – DZIEŃ 4. – SESJA PORANNA
STÓŁ 1. – 📺 WTT (Youtube)

15:05 – DZIEŃ 4. – SESJA POŁUDNIOWA
STÓŁ 1. – 📺 WTT (Youtube)