Dzisiejsza rozpiska

HOKEJ NA LODZIE | JEŹDZIECTWO | KOSZYKÓWKA PADEL | | PIŁKA RĘCZNA | SIATKÓWKA | SNOOKER | SURFING | TENIS


HOKEJ NA LODZIE

NHL

00:05 (nd/po)CHICAGO BLACKHAWKS – DETROIT RED WINGS
📺 Viaplay 🎙 angielski

00:05 (nd/po)WINNIPEG JETS – ARIZONA COYOTES
📺 Viaplay 🎙 angielski

00:05 (nd/po)BUFFALO SABRES – CAROLINA HURRICANES
📺 Viaplay 🎙 angielski

00:05 (nd/po)COLUMBUS BLUE JACKETS – NEW YORK RANGERS
📺 Viaplay 🎙 angielski

02:05 (nd/po)ANAHEIM DUCKS – NASHVILLE PREDATORS
📺 Viaplay 🎙 angielski

01:05 (po/wt)WASHINGTON CAPITALS – OTTAWA SENATORS
📺 Viaplay 🎙 angielski

02:05 (po/wt)DALLAS STARS – NEW YORK ISLANDERS
📺 Viaplay 🎙 angielski

03:35 (po/wt)EDMONTON OILERS – LOS ANGELES KINGS
📺 Viaplay 🎙 angielski

04:05 (po/wt)SEATTLE KRAKEN – BOSTON BRUINS
📺 Viaplay 🎙 angielski


JEŹDZIECTWO


KOSZYKÓWKA

ELIMINACJE EUROBASKET MĘŻCZYZN 2025

17:30 – POLSKA – MACEDONIA PÓŁNOCNA
📺 TVP Sport 🎙 Ryszard Łabędź, Radosław Spiak


NBA

00:00 (nd/po)WASHINGTON WIZARDS – CLEVELAND CAVALIERS
📺 NBA League Pass

01:00 (nd/po)GOLDEN STATE WARRIORS – DENVER NUGGETS
📺 NBA League Pass

01:00 (nd/po)HOUSTON ROCKETS – OKLAHOMA CITY THUNDER
📺 NBA League Pass

01:00 (nd/po)NEW ORLEANS PELICANS – CHICAGO BULLS
📺 NBA League Pass

01:00 (nd/po)ATLANTA HAWKS – ORLANDO MAGIC
📺 NBA League Pass

02:00 (nd/po)UTAH JAZZ – SAN ANTONIO SPURS
📺 NBA League Pass

03:00 (nd/po)PORTLAND TRAIL BLAZERS – CHARLOTTE HORNETS
📺 NBA League Pass

03:30 (nd/po)LOS ANGELES CLIPPERS – SACRAMENTO KINGS
📺 NBA League Pass

01:00 (po/wt)INDIANA PACERS – TORONTO RAPTORS
📺 NBA League Pass

01:30 (po/wt)NEW YORK KNICKS – DETROIT PISTONS
📺 NBA League Pass

02:00 (po/wt)MEMPHIS GRIZZLIES – BROOKLYN NETS
📺 NBA League Pass

04:00 (po/wt)SACRAMENTO KINGS – MIAMI HEAT
📺 NBA League Pass


PADEL

PREMIER PADEL – RIJAD P1

09:00 – MECZE 1. RUNDY (HARMONOGRAM)
📺 Canal+ Online


PIŁKA RĘCZNA

ORLEN SUPERLIGA MĘŻCZYZN

17:50 – COROTOP GWARDIA OPOLE – INDUSTRIA KIELCE
📺 Polsat Sport Extra


SIATKÓWKA

PLUSLIGA

17:30 – GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN
📺 Polsat Sport

20:30 – ENEA CZARNI RADOM – PSG STAL NYSA
📺 Polsat Sport 🎙️ Marek Magiera, Jakub Bednaruk 


TAURON LIGA

18:50 – ITA TOOLS STAL MIELEC – METALKAS PAŁAC BYDGOSZCZ
📺 Polsat Box GO


SNOOKER


CHAMPIONSHIP LEAGUE SNOOKER – GRUPA 6 – DZIEŃ 1.

12:00 – SESJA PORANNA
📺 Viaplay 🎙 angielski

17:30 – SESJA POPOŁUDNIOWA
📺 Viaplay 🎙 angielski


SURFING

WORLD SURFING GAMES (KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE)

12:00 – DZIEŃ 3.
📺 Eurosport Extra 🎙 angielski


TENIS

WTA 500 – SAN DIEGO OPEN – 1. RUNDA SINGLA

22:00 – LESIA TSURENKO – KATIE BOULTER
📺 Canal+ Sport

WSZYSTKIE MECZE SINGLA I DEBLA DOSTĘPNE NA 📺WTA.TV


ATP 500 – DUBAI TENNIS CHAMPIONSHIP – 1. RUNDA SINGLA

11:00 – ADRIAN MANNARINO – BOTIC VAN DE ZANDSCHULP
📺Polsat Sport

13:00 – DENIS SHAPOVALOV – ANDY MURRAY
📺Polsat Sport

16:00 – ZHIZHEN ZHANG – ANDREY RUBLEV
📺Polsat Sport

17:50 – HUBERT HURKACZ – JAN-LENNARD STRUFF
📺Polsat Sport News

ATP 500 – ACAPULCO MEXICAN OPEN – 1. RUNDA

01:00 (po/wt)DANIEL EVANS – BEN SHELTON
📺Polsat Sport

03:00 (po/wt)ALEX DE MINAUR – TARO DANIEL
📺Polsat Sport

04:30 (po/wt)MATTEO ARNALDI – TAYLOR FRITZ
📺Polsat Sport


Zgłoś się do redakcji i pomóż tworzyć najbardziej kompleksowe wykazy transmisji dla każdego sportu: innesporty@matchday.pl